+90 (0212) 290 62 72 (pbx)

Adres: Gürsel Mah. İmrahor Cad. No: 29 / A Kat: 6 PREMİER KAMPÜS OFİS, 34400 Kağıthane / İSTANBUL (TÜRKİYE)

Telefon: +90 (0212) 290 62 72 (pbx) - Mail: info@basalanpatent.com.tr

Yurt Dışı Marka Araştırma

Yurt dışında marka tescili düşünen başvuru sahipleri için uğrayabilecekleri muhtemel maddi zarar ve zaman kayıplarını önlemek amacıyla tescili talep edilecek markaların benzer veya aynılarının ilgili ülkede daha önceden başvurusunun yapılıp yapılmadığını veya tescilli olup olmadığını önceden araştırmak fevkalade önemlidir.

Yurt dışı marka araştırması sistemimiz sayesinde, dünyanın 231 ülkesinde, bireysel olarak araştırma yapılabileceği gibi, uluslararası başvuruya üye ülkeler nezdinde ve Avrupa Birliği’ne üye ülkeler nezdinde marka araştırması yapılabilmektedir. Belirtilen tüm araştırma sonuçları, sizlere 30 dakika içersinde ulaştırılmaktadır.

ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’ne sahip Başalan Patent Limited Şirketi olarak, 22 yılı aşkın deneyimimiz ve konusunda uzman kadromuz ile yurt içi ve yurt dışında fikri ve sınai mülkiyet haklarınızın tescili ve her türlü işlemlerinin takibi konusunda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı bilgilerinize sunar, daha detaylı bilgi için şirketimizle temasa geçmenizi rica ederiz.

Üste Git